Maandag verschenen op internet allerlei berichten over een voorcontract van Sekou Cisse bij een niet nader genoemde club voor volgend seizoen.
Om die reden zou hij een vertrek deze zomer hebben afgewezen, zodat hij volgende zomer transfervrij kan vertrekken. Dat zou zijn zaakwaarnemer volgens de diverse berichten hebben laten weten tegenover Fraternité Matin in Ivoorkust.
Aangezien wij het bericht online niet konden terugvinden bij Fraternité Matin, hebben wij de krant via email benaderd met de vraag of zij het bericht daadwerkelijk gemeld hebben en zo ja hoe exact. Vrij direct kregen we een reactie vol verbazing terug. De krant heeft daarover nooit iets bericht, zo wordt stellig gemeld. Ze lieten weten ‘not amused’ te zijn om gebruikt te worden voor dit soort nep-berichtgeving.
eacties
Gem Verstralen op Facebook
Pfff de griezel