Als onbekende keeper begon Hahn het seizoen bij FC Dordrecht, maar net als de andere talenten aan de Krommedijk ontpopte hij zich tot de grote verrassing van de Jupiler League.
De Rotterdammer viel op met uitstekende reddingen, werd dé sterkhouder van de ploeg en schreef geschiedenis.
Er was volop belangstelling voor de 21-jarige doelman, onder meer FC Utrecht was heel concreet, maar de bij Sparta en Ajax opgeleide doelman gaat naar Feyenoord.
‘Het zal even een omschakeling worden, van de Krommedijk naar De Kuip. Als geboren en getogen Rotterdammer kijk ik daar heel erg naar uit aldus Hahn tegen Voetbal International.’ Het eerste hoogtepunt heeft Hahn al duidelijk voor ogen.
‘De eerste training van het nieuwe seizoen. Afgelopen week belde de nieuwe trainer Fred Rutten me op om me te feliciteren met het succes bij FC Dordrecht. Dat vond ik mooi, het was de eerste keer dat ik hem sprak. We hebben het kort over Feyenoord gehad en hij zei dat hij me op 25 juni wel zag verschijnen.
Daar ben ik blij mee. Andere jongens bij Jong Oranje krijgen langer vakantie, maar ik gelukkig niet. Ik had me sowieso wel op 25 juni gemeld in Rotterdam. Die eerste training, met al dat publiek, daar wil ik gewoon bij zijn.’
De gedachten van de keeper gaan terug naar zijn jeugd. ‘Ik ben daar vroeger als jochie zo vaak bij geweest. De eerste training, met die mooie sfeer en al dat vuurwerk, en ook de Open Dag. De helikopter, al die fans… Ja, daar ga ik echt van genieten. Dat laat ik me ook niet afpakken nu ik profvoetballer ben.
Natuurlijk, het zal op een gegeven moment allemaal normaal worden. De weg naar Feyenoord, daar trainen, spelen; noem maar op. Maar ik heb me ook voorgenomen ervan te genieten. Het is toch iets waarvan ik altijd heb gedroomd.’