Op het moment van schrijven zijn onze (rood/wit/zwarte) internationals nog volop in de race voor het wereldkampioenschap.
Hoewel we daar ongelofelijk trots op zijn en hier en daar nog wel een oranje rookbom willen afsteken ligt onze focus toch wat meer op aanstaande woensdag.
Woensdag om 14:00 gaat het Seizoen 2014/2015 officieel van start met de eerste training. Traditioneel bezoeken vele duizenden supporters deze training, een unicum in Nederland! Die traditie zetten we natuurlijk graag voort, vandaar dat we iedere Feyenoorder bij deze willen oproepen om op woensdag 25 juni richting De Kuip te komen, waar de training plaats zal vinden. De entree is als vanzelfsprekend gratis. Des te meer reden om te komen dus!
Net als in maart (training voorafgaand aan de Klassieker) zijn er Woensdag fakkels verkrijgbaar in het stadion. Bij zowel Vak R als Vak T zullen jongens staan met fakkels. Echter: de voorraad is niet oneindig dus probeer er vroeg bij te zijn! Fakkels worden over het algemeen NIET gedoogd. Als je zelf fakkels meeneemt bestaat de kans dat ze bij de poort onderschept worden met alle negatieve gevolgen die daarbij horen. Het meenemen van eigen fakkels is dus volledig op eigen risico. Verstandiger is het om de fakkels te halen bij Vak R en T.
Bij de training staan wederom emmers met zand. Gelieve je fakkel na het branden in de emmers te deponeren. Wanneer je de fakkel op een stoeltje, de trappen of op het beton gooit veroorzaakt dit schade aan het stadion. Iets waar niemand op zit te wachten. Ook het gooien van fakkels richting het veld en dergelijke wordt ten strengste afgeraden! Een vriendelijk doch dringend verzoek aan een ieder om zijn/haar gezonde verstand te gebruiken en verantwoord met de fakkels om te gaan.
eacties
azzievaltanleggie
Feyenoord is belangrijker dan oranje (wat trouwns voor de helft Feyenoord is…)