Kostas Lamprou staat in de belangstelling van Excelsior en FC Dordrecht. De promovendi hopen de Griekse sluitpost over te nemen van Feyenoord.
In de Kuip dreigt Lamprou met het aantrekken van Warner Hahn (FC Dordrecht) overbodig te worden. Hahn en Erwin Mulder strijden om de plek onder de lat bij Feyenoord.
Als Lamprou daadwerkelijk vertrekt blijft Ronald Graafland, de huidige derde doelman, nog een jaar bij Feyenoord. Blijft Lamprou, dan betekent dat het einde van de ervaren sluitpost in Rotterdam-Zuid. De clubleiding van Feyenoord en Excelsior zitten dinsdag om de tafel voor een regulier overleg.
Excelsior haalde in april al Alessandro Damen als nieuwe doelman. Hij komt over van amateurclub De Meern. Eerste doelman Jordy Deckers verlengde in maart zijn contract op Woudestein. FC Dordrecht is door het vertrek van Hahn ook op zoek naar een nieuwe keeper. De Schapenkoppen hebben wel Robbert te Loeke onder contract staan.