
Rondom de bekerfinale van zondag en eventuele huldiging maandag, kan in Rotterdam preventief worden gefouilleerd. Dat melden zowel de politie als de gemeente.
Op beide dagen geldt een alcoholverbod op het Stadhuisplein en de Coolsingel. Vuurwerk aan fakkels zijn ook niet toegestaan op het terrein.
Er is extra controle op rugzakken en tassen. De politie roept daarom op deze zo min mogelijk mee te nemen. Dit voor een snelle doorstroming tot de Coolsingel, waar de voetballers van Feyenoord bij winst worden gehuldigd.
Bekerfinale live op Stadhuisplein
Zondag speelt de club tegen FC Utrecht om de KNVB beker. De wedstrijd is vanaf 18.00 uur live op grote tv-schermen te zien op het Stadhuisplein. Bij winst of verlies: alle kroegen sluiten ’s avonds om 23.00 uur.
Als Feyenoord de beker wint, is het maandag feest op de Coolsingel.
De verkeersader is bij de huldiging van 10.00 tot 14.00 uur afgesloten voor verkeer. Ook rijden er geen trams over de Coolsingel en stoppen de metro’s niet bij halte Stadhuisplein.
Volg het via RTV Rijnmond
Op alle kanalen van RTV Rijnmond is extra aandacht voor de belangrijke voetbalwedstrijd en eventuele huldiging. De bekerfinale is live te horen op Radio Rijnmond, het feest de volgende dag op de Soolsingel is live te zien op Rijnmond TV.




eacties
Tom Westdijk
Dat setje heb deze jongen ook al bij de Fan shop gehaald voor 15 scheer,koopje toch,steunen onze clup…Y.N.W.A.
Tom Westdijk
Alleen mijn maat is weer 15 euries armer,ha,ha,ha,ha !!!!!