Op een zeer warm Varkenoord en op een prachtig trainingsveld kwamen de manschappen van Ronald Koeman na het trainingskamp vandaag weer voor een training op vertrouwde bodem.
In alles zie je dat de selectie gedreven is en er voor de supporters een mooi jaar van willen maken. Koeman is scherp en zit er behoorlijk op. Er wordt meer scherpte en gedrevenheid verwacht en de trainingen laten dit al duidelijk zien.
In een partijspel raakte door de felheid Elvis Manu geblesseerd en verliet voortijdig het trainingsveld. De laatste die het trainingsveld verliet was Graziano Pellé doordat hij jarig is vandaag, moest hij na handtekeningen zetten en op de foto gaan met supporters ook nog de nodige felicitaties in ontvangst nemen. Graziano Gefeliciteerd!.
Kijk voor meer foto’s op Feyenoordtraining.nl