Op 5 maart j.l. plaatsten we het eerste filmpje van de BAM (onderdeel van het Feyenoord Founders Consortium) met het ontwerp ‘De Kuip groeit‘.
Vandaag plaatsen we een nieuw aangepast filmpje van de vernieuwbouw van De Kuip. Terwijl de verkenners druk aan het rekenen zijn geslagen waarna twee onafhankelijke partijen (KPMG en Fankton) de berekening dunnetjes over doen, zitten de twee nog over gebleven partijen (RDK en BAM) natuurlijk niet stil en blijven schaven aan het eigen ontwerp en de bijbehorende financiën.
Op 25 april zou de knoop door de verkenners worden doorgehakt, maar zeer waarschijnlijk is begin mei een reëler datum.
eacties
josknapen
dit is het beste voor Feyenoord nu moeten alleen de cijfers nog kloppen ik begrijp alleen niet die negatieve berichten van sommige Supporters wat willen jullie toch altijd maar negatief hou toch eens op.
Rene van Wolferen op Facebook
Dit is red de kuip
Rene van Wolferen op Facebook
Bam is die ufo
azzievaltanleggie
Doe mij Red de Kuip maar.