Feyenoord-verdediger Bruno Martins Indi heeft zondag applaus geoogst op een persconferentie op het WK voetbal in Brazilië.
Hij opende de bijeenkomst in vloeiend Portugees. Dat konden alle aanwezige Braziliaanse journalisten wel waarderen.
“Welkom allemaal, dit zijn perschef Kees Jansma en Robin van Persie”, zei Martins Indi in zijn moedertaal. Hij zal tijdens het WK wel vaker de rol van tolk op zich nemen. “Ik ben in Portugal geboren, spreek de taal, al kan het accent nog wel iets beter. De jongens vragen wel eens: wat eten we vandaag? Ik kan dan uitleggen wat er staat”, zei Martins Indi.
eacties
Maria A Ria Rijn v Toorn
Oei vind van Gaal dat wel goed want dan staat hij niet op de 1ste plaats .Och misschien zegt hij wel dat hij het Bruno heeft geleerd !!!!!