Technisch directeur Martin van Geel heeft het helemaal gehad met de stroom aan geruchten over Feyenoord-spelers in de media.
De ene na de andere speler van de Rotterdammers wordt gelinkt aan een vertrek.
Van Geel is van mening dat er opzettelijk onrust wordt gecreëerd bij Feyenoord, vertelt hij in gesprek met Voetbal International. “Ik stoor me daar verschrikkelijk aan. Concreet is er nog niets. We hebben lange tijd geleden voor één van onze spelers (SS Lazio voor Stefan De Vrij, red.) een serieuze aanvraag gekregen, maar sindsdien is het stil. Zo is het en niet anders.”
Toch lijkt Feyenoord serieus rekening te moeten houden met een vertrek van de nodige spelers. Ronald Koeman wil Lex Immers en Graziano Pellè naar Southampton halen, AC Milan en Manchester United azen op Bruno Martins Indi, Napoli wil Daryl Janmaat en diverse clubs werden al in verband gebracht met Jordy Clasie. Lazio hoopt er alsnog met Feyenoord uit te komen over De Vrij.
eacties
Marieke Joziasse-Coomans op Facebook
Helemaal mee ens! Als nou gewoon iedereen blijft bij deze mooie club, keert de rust weer terug! Ik word gek van die geruchten! Stoppen nou !!
Maria Ria Rijn V Toorn op Facebook
Laat ze maar lullen we zien of horen het wel als de competitie weer begint
azzievaltanleggie
nou en…
hoe meer het over Feyenoord(spelers) gaat hoe beter. Iedereen mag weten wie Feyenoord is en hoeveel onze spelers waard zijn. Als ze al weg moeten , dan wel voor de hoofdprijs of net iets eronder.
azzievaltanleggie
nou en…
hoe meer het over Feyenoord(spelers) gaat hoe beter. Iedereen mag weten wie Feyenoord is en hoeveel onze spelers waard zijn. Als ze al weg moeten , dan wel voor de hoofdprijs of net iets eronder.
Floor
Men. van Geel blijft zeker rustig, en een goed Feyenoord supporter blijft dat ook. FR. Fan. en de Supportersvereniging heb ik nog op mijn PC , en de rest ligt in de leugens bak , weg met die rommel, Iedereen wil verdienen aan het voetbal, ten koste van alles , weg met die troep, kijk maar naar de TV, Drankorgels en scheidinglui kunnen er terecht, een paar goeie zitten er bij. Als ik de tv aan zet is dat een kwartier voor de wedstrijd, en verder geen polonaise van dat stelletje niksnutten.