Feyenoord sloot gisteren het seizoen af met een nipte thuiszege (1-0) op NAC Breda.
Tegen NAC was nog eens goed te zien waarom wij niet tot de allerlaatste speeldag mee hebben gedaan om plek één en twee,” zei Ronald Koeman tegen het Algemeen Dagblad. ,,We winnen met 1-0, maar eigenlijk moet het na de pauze 3-0 of 4-0 worden. Het rendement is gewoon te laag.”
De selectie van Feyenoord moet allereerst breder worden. Koeman moet op de reservebank eindelijk wapens krijgen die een wedstrijd kunnen doen kantelen. En bovendien is er behoefte aan veel meer scorend vermogen.
,,Achter Pellè hebben we Mitchell Te Vrede,” zei Koeman over de spits die gisteren debuteerde. ,,Die heeft zich ontwikkeld en krijgt volgend seizoen meer kansen. Anass Achahbar moet gaan spelen, daar gaan wij met hem over praten.”