Het Europa League-avontuur dat Feyenoord vorig seizoen beleefde legde de club al geen windeieren en daar is nu wat extra’s bij gekomen. De Rotterdammers hebben van de UEFA namelijk nog een extraatje gekregen.
De Europese voetbalbond heeft, net zoals elk seizoen, onlangs de balans van de afgelopen Europese jaargang opgemaakt en door een aantal meevallers viel de uitkomst hoger uit dan verwacht. De UEFA besloot om dat bedrag te verdelen over de clubs die deelnamen aan de Europa League, waardoor Feyenoord 900.000 euro extra tegemoet kan zien.
Feyenoord kwam vorig seizoen succesvol door de eerste ronde en werd uiteindelijk uitgeschakeld door AS Roma. De club kreeg al een aardig bedrag voor de Europese prestaties: “We hadden al 4,5 miljoen euro overgehouden aan dat seizoen, daar komt dus 900.000 euro bij”, vertelt algemeen directeur Eric Gudde aan het Algemeen Dagblad.