De geplande training van vandaag, die eerst om 13.30 uur zou zijn en daarna weer om 10.30 uur begon een uur later door een gesprek dat de spelers hadden met minister Timmermans over de situatie in de Oekraïne.
Door het gesprek hoopte hij de onrust weg te nemen bij een grote groep spelers. Niet gek als je ziet dat de situatie in Kiev nu ook niet echt rooskleurig is. De gedachte speelt op, van als het wel eens mis kan gaan wie treft dan de verantwoording, een moeilijke zaak die nooit bij Feyenoord had mogen komen te liggen. Hier is de UEFA schuldig aan en had gezien de gevoelens die bij het gehele Nederlandse volk ligt nooit mogen gebeuren. De wedstrijd moet in een ander land gespeeld worden!
Begrijpelijk dat een training daardoor verlaat kan zijn, maar is het een kleine moeite om via de bewaking de vele honderden mensen die voor de poort stonden te wachten in te lichten dat de training later zou gaan beginnen. Supporters wachten wel ondanks het slechte weer en dat deden ze ook massaal.
Een ieder wilde natuurlijk weten of Clasie er was en hoe de nieuwe speler Colin Kazim-Richard het zou doen. Het gesprek ging vooral tussen de supporters over het niet doorgaan van de komst van Zyech naar Feyenoord. Velen vinden het een gemiste kans of gaven van Geel het gelijk. Het is te hopen dat een spits en eventueel het aantrekken van Toornstra wel een positieve invloed gaat hebben, want een beetje goed nieuws kunnen de supporters wel gebruiken. Of je gewoon plaatsen in de Europa League is al een opsteker. Daarom veel succes !!
Kijk voor meer foto’s op Feyenoordtraining.nl
eacties
bob
Zo, meneer Clasie schijnt ineens fit te zijn?
Zeker geen transfer naar Porto zodat de lichamelijke klachten ineens over zijn!
bob
Zo, meneer Clasie schijnt ineens fit te zijn?
Zeker geen transfer naar Porto zodat de lichamelijke klachten ineens over zijn!