Manchester City heeft “teveel spelers” en heeft daarom oud-Feyenoorder John Guidetti en Scott Sinclair op de transferlijst gezet.
De Britse club hoopt het duo te kunnen verkopen voor het sluiten van de transfermarkt, eind deze maand.
Guidetti is in beeld bij Feyenoord om terug te keren in de spitspositie in De Kuip. Sinds zijn terugkeer bij Manchester City speelde hij, mede door blessureleed, amper een wedstrijd.
Trainer Manuel Pellegrini heeft in een interview met ITV Football bevestigd dat de club geen toekomst ziet in beide spelers en dat de selectie van Manchester City moet inkrimpen om te voldoen aan de Financial Fair Play.
Martin van Geel heeft eerder bij RTV Rijnmond al aangegeven dat de terugkeer van John Guidetti een “serieuze optie is”. Ook Bas Dost (VfL Wolfsburg) en Duván Zapata (Napoli) zijn in beeld om de vertrokken Graziano Pellè op te volgen.
eacties
Freman
ik maak er maar kadetje van. Ik heb hem 3x zien voetballen in een maand. nou ’t was helemaal niks.Dus ’t is echt aan de kunners om dit te behoordelen