Liever de nul houden of een doelpunt maken? Eric Botteghin twijfelt geen moment met zijn antwoord na de met 0-2 gewonnen wedstrijd tegen FC Twente. „De nul houden, ik ben immers verdediger”, lacht de Feyenoorder.
„Eric is superdegelijk”, zegt Eljero Elia tegen Metronieuws, de man van de assist bij de goal van Botteghin. „Als hij scoort of iets moois met de bal doet, moeten we eigenlijk altijd lachen. Vlak voor rust gaf hij een speler van FC Twente een panna. Schitterend toch?”
„Hij en Jan-Arie van der Heijden raken steeds beter op elkaar ingespeeld”, zegt Elia als we hem naar zijn ploeggenoten vragen. „Het zijn echte slopers, geen enkele aanvaller speelt graag tegen hen. Neem dat maar van me aan.