Afgelopen zondag was ik als bezoeker aanwezig in de Euroborg.
Ik zit als seizoenkaart houder op de Piet Fransen tribune, de tribune waar het gedoe te doen was. Net als velen heb ik ook een email aan de FC gestuurd naar aanleiding van deze wedstrijd.
Kern van MIJN mail was niet het gedrag van de Feyenoord-supporters in een “thuisvak” maar het gedrag van de Groningen supporters, met name de “Fanatics”, die doorgangen forceerden, aanwijzigingen van de suppoosten negeerden, ongepaste leuzen zongen en fysieke dreiging uitten naar jullie supporters.
Ik vind het vervelend dat alle vingers nu naar de Feyenoord-aanhang wijzen, terwijl juist het gedrag van de eigen aanhang over de grenzen van het toelaatbare gingen. Sorry. Mijn wedstrijddag is door dit gedoe volledig verpest. Ik verwacht van mijn club dat ze de EIGEN aanhang gaan aanpakken.
Verder gefeliciteerd met de overwinning, en complimenten voor het prima gedrag van het massaal gevulde uitvak.
FC Groningen Fan
eacties
Ria
Kijk dit vind ik toch tof dat een supporter van Groningen iets positiefs over ons neer zet .
Wij zijn niet altijd de gene die beginnen .
Maar we worden in de media altijd in een kwaad daglicht gezet zal je over de neuzen niet lezen laat staan horen.
Bedankt voor deze open brief naar ons toe xxxxxxxxxxxxxx
groetjes Ria vakkie z
Ria
Kijk dit vind ik toch tof dat een supporter van Groningen iets positiefs over ons neer zet .
Wij zijn niet altijd de gene die beginnen .
Maar we worden in de media altijd in een kwaad daglicht gezet zal je over de neuzen niet lezen laat staan horen.
Bedankt voor deze open brief naar ons toe xxxxxxxxxxxxxx
groetjes Ria vakkie z
Marcel Kale Vd B op Facebook
Respect voor deze reactie
Roland-Sibella van Dijken op Facebook
Propaganda
Jari Koopman op Facebook
Die zgn fc Groningen fan is Feyenoorder zie zijn Facebook. Propoganda kennen ze nog wel in Rotterdam
Rudy Bakker op Facebook
Hahaha als je rotterdam hooligans schreeuwt dan ben je natuurlijk een normale supporter. Diegene die er echt bij waren weten wel beter
Jari Koopman op Facebook
Inderdaad Rudy Calimero gedrag vanuit Rotterdam
Rudy Bakker op Facebook
vraag anders jullie tv ster/ schrijver! Die was druk bezig met fotos maken haha
Pierre
“waarbij ook de rol van enkele Groningen-supporters nader wordt onderzocht”. Kwartje is gevallen.
Pierre
Oeps, de link met deze quote: http://www.fcgroningen.nl/home/nieuws/nieuwsbericht/artikel/geen-toelating-meer-van-groepsarrangementen-voor-duels-met-feyenoord/
Rudy Bakker op Facebook
Echt schijnheilig jullie gadver damme, sta voor jullie “geen woorden maar daden” ipv dit trieste gedoe
Marieka Geertsma op Facebook
Altijd leuk om die vinger naar de supporters van Feyenoord te wijzen. Maar als de boefjes van Groningen nu gewoon op hun eigen vak waren blijven zitten (en dus niet via de reling overstappen naar een ander vak) dan was er nooit geouwehoer geweest. Ik zou, als ik dhr Nijland was, eens kijken naar mijn eigen supporters. Eerst overstappen van vak, eigen stewards aanvallen en dan ook nog de auto’s bekogelen van de supporters die in het uitvak zaten. Bewijst maar weer: Je wijst met 1 vinger naar een ander en met 3 naar jezelf!!!!
Rudy Bakker op Facebook
Ze zitten daar en roepen Rotterdam hooligans. ..aub zeg maar ga ook niet discussie aan die er waren weten wel betee
Gr Mfr op Facebook
Rudy Bakker van beide kanten was het gezellig. Tot volgend jaar =)
Rudy Bakker op Facebook
maar wie doet nu zielig dan? echt een triest stukje dit
Gr Mfr op Facebook
Rudy Bakker niet eens op reageren… zoals je zelf zei.. degene die erbij waren weten hoe het gegaan is.
Rudy Bakker op Facebook
Klopt hehe weet niet eens hoe ik hier terecht kom :d
Gr Mfr op Facebook
Haha Rudy Bakker vast iemand uit je lijst die erop gereageerd had haha… maar was gezellig zondag. Had ik niet verwacht haha
roy
dit bericht slaat echt helemaal nergens op. wie dit heeft geschreven heeft een hele andere wedstrijd gekeken dan Groningen-feyenoord Spijt me zeer maar het waren niet de Groningers die begonnen.
Arno' Innuendo 'Schipper op Facebook
Zo kan het , zo hoort het. Jammer dat er zo weinig zijn die zo denken 🙂 Helaas