Het is nog niet bekend wie Joris Mathijsen zal vervangen in de basisopstelling van Feyenoord, dat vrijdagavond tegen Vitesse speelt.
Koeman kan kiezen voor Terence Kongolo als vervanger in het centrum, of voor Miquel Nelom als linksback en Martins Indi in het centrum.
De trainer van Feyenoord zegt op de persconferentie dat hij ‘verschillende opties heeft. Daar hebben we deze week op getraind en daar maak ik mijn keuze uit.’
Koeman heeft nog geen afscheid genomen van de ambitie om kampioen te worden, ondanks de zoveelste nederlaag in een uitduel, vorige week bij ADO. ‘Er wordt weleens gesuggereerd dat ik moedeloos zou zijn. Maar ik ben zo betrokken bij dit team en dan ben ik zo teleurgesteld na een nederlaag. Ik ben gelukkig geen toneelspeler.
Als ik dan weer de volgende wedstrijd voorbereid, dan doe ik dat met alle plezier, drive en focus die ik moet hebben. Daarin heb ik deze week het team ook wel zien reageren.’
eacties
nick (limburg)
nee dat kan morgenavond om 22:00 uur ook.