‘We voetballen allemaal alleen nog maar voor onszelf.’ ‘Ja, en dat is al weken aan de gang.’ Het is een typerend gesprek uit de kleedkamer van Feyenoord, staat in de nieuwe editie van Voetbal International te lezen.
Onrust in Rotterdam, waar de sportieve prestaties tegenvallen, spelers ontevreden zijn over wissels en reservebeurten en Graziano Pellè een schorsing kreeg. ‘Hoofdtrainer Ronald Koeman geeft daarom een duidelijk signaal aan zijn spelersgroep af.
Feyenoorders die niet met hart en ziel voor de club strijden, komen niet in aanmerking voor een plek in de wedstrijdselectie. Dat weet het trio Otman Bakkal, Samuel Armenteros en Miquel Nelom nu ook.
Zij werden in de Klassieker op de tribune geposteerd omdat Koeman ontevreden is over de manier waarop zij trainen en spelen. ‘We zullen er alles aan moeten doen vierde te worden en daarmee Europees voetbal af te dwingen. Dat gaat nog lastig worden en dus heb ik spelers nodig die vol daarvoor willen gaan, die dat kunnen opbrengen’, verduidelijkt de coach zijn actie.
Een topklassering zit er niet meer in, maar Koeman is nog op en top gemotiveerd om het seizoen goed af te sluiten. ‘We kennen nu onze plek. De teleurstelling zit ‘m in het feit dat het onnodig is geweest, dat we zelf te gemakkelijk punten hebben weggegeven. Maar dat betekent niet dat ik er geen vertrouwen meer in heb of niet gemotiveerd zou zijn. Integendeel.’
Toch wordt er ook al volop aan het nieuwe Feyenoord gewerkt. Fred Rutten werd aangesteld als opvolger van Ronald Koeman en er gloort hoop vanwege de bewegingen rond de Nieuwe Kuip. ‘Uit alle berekeningen blijkt dat Feyenoord dan zelfs weer met Ajax kan concurreren.’
eacties
FeyenoordLiefde
Bakkal en Armenteros kunnen mooi vertrekken wanneer het seizoen erop zit.
Leo Jaspers op Facebook
Spelertjes zijn de afgelopen jaren erg verwend ,hebben nooit te klagen gehad over publieke belangstelling, zijn gesteund door dik en dun !!! En dan kritiek leveren op iemand die nog wel een voldoende heeft gehaald tegen 020!? Die nog wel een Lees meer …
Sylvester van Leeuwen op Facebook
Over het paard getilde klootzakken zijn het
Claas De Wacht op Facebook
heeft alles te maken met dicipline die er in gebracht moet worden door de staf ,ze moeten niet eens het lef hebben om af te wijken van het geen er af gesproken wordt zo moet het zijn gelijk aanpakken die gasten dan gaaan ze wel hoor
Rob Eliens op Facebook
En samen met hun ook Goossens schaken en Verhoek hoop ik
Marc Dinjens op Facebook
bla bla bla, VI…stook stook, nee en nu gaan we er wel alles aan doen, bla bla
nick (limburg)
die kut ventjes maken zich meer druk om welke nieuwe tattoo ze laten zetten, of welke oorbel van 5000 euro ze moeten kopen. en dan hebben we nog maar gewoon een programma van 1 wedstrijd in de week, niks geen beker of europees voetbal..
Willem Wijnveen op Facebook
Ach wat kunnen een aantal hier weer zeiken. Een echte feyenoorder blijft achter de club en zijn spelers staan. En vi moet je met een korreltje zout nemen. Die liegen echt alles bij elkaar.
Sylvester van Leeuwen op Facebook
nou Willem als ik ze zo bezig ziet op het veld en dan nog die 3 misbaksels op de tribune dan geloof ik ut wel..pff
Henk Kok op Facebook
Ik sta nu even achter Pelle en ben het eens met Leo Jaspers Mijn rood-wit zwarte hart bloed …