Feyenoord.nl blikt elke speelronde terug op de door Feyenoord gespeelde wedstrijd, met een top vijf van opvallende statistieken en weetjes. Deze keer een andere kijk op NAC Breda – Feyenoord (1-1) met onder meer: de aanvalslust van Janmaat, de duels van Armenteros en de passes van De Vrij.
5. Balbezit
Feyenoord was bijna zes minuten langer in balbezit dan NAC Breda: 27,9 minuten tegenover 22 minuten.
4. Duels Armenteros
Samuel Armenteros zocht als rechtsbuiten zeer vaak zijn man op. In totaal vocht hij 20 duels uit, waarvan 14 met zijn directe tegenstander Kenny van der Weg.
3. Doelpogingen
NAC-doelman Jelle ten Rouwelaar had een drukke middag tegen Feyenoord. De Rotterdammers schoten in totaal 16 keer op doel, waarvan 14 keer van binnen het strafschopgebied. 9 van die schoten waren gericht tussen de palen, met 1 doelpunt als resultaat.
2. Aanvalslust Janmaat
Daryl Janmaat speelde tegen NAC Breda andermaal met veel drang naar voren. Van zijn 5 aanvallende acties waren er 3 succesvol. De verdediger schoot 1 keer in de wedstrijd op doel, wat direct een doelpunt opleverde.
1.Passes De Vrij
Stefan de Vrij was tegen NAC Breda vrijwel foutloos in de passing. De verdediger zag 96 procent van zijn passes aankomen op de plaats van bestemming: veruit het hoogste percentage van alle spelers op het veld. 12 van zijn 48 passes gingen richting Jordy Clasie.
Met dank aan: ORTEC Sports
eacties
azzievaltanleggie
Misschien dat Makaay (spitsentrainer), waar ik overigens geen fan van ben, de aanvallers en middenvelders eens leren dat ze niet tegen de keeper aan moeten schieten maar de bal bij een schot op het doel, in de hoek plaatsen. Dus even 1tiende seconde sneller handelen om daarmee tijd te hebben om een hoek uit te kiezen. Je weet wel hersenen en coordinatie in de voeten.
Floor
Soms kan er mooi gepraat worden, ik was eens in het ziekenhuis de wachtkamer vol mensen , eentje vertelde ik kreeg net een bekeuring, ik reed te snel. €50.00. Een ander ging staan een zei, wat kun je daar een jenever voor kopen. Ik dacht dat is net als Feyenoord, zes minuten meer aan de bal en geen doelpunten, of te wel 10 x meer verdienen en toch maar gelijk spelen. Jongens het valt me zwaar tegen, niet meer in niet minder. Net als onze keeper , eerst wachten tot ieder weer gedekt staat, en dan misschien komt de bal, dat ie een goeie bal pakt , daarvoor staat hij er in,.
azzievaltanleggie
Mulder is onzeker, bang om fouten te maken.