Martin van Geel kan zijn geluk niet op na het winnen van de KNVB-beker met Feyenoord. De technisch directeur van de Rotterdammers, die het niet altijd makkelijk heeft in de Kuip, omhelsde algemeen directeur Eric Gudde zondag na het laatste fluitsignaal tegen FC Utrecht (2-1).
“Ik heb me vaker voorgenomen rustig te blijven op de tribune, ik kan er toch niets meer aan doen, maar dat zit nu eenmaal in me. Dan leef ik mee en komt die ontlading. Lijkt me heel normaal.””Dit is fantastisch, geweldig als je een beker kunt winnen, waar we al jarenlang naar snakken. We weten waar we voor aan het werk zijn, maar dat moet ook resulteren in een echte prijs. Die hebben wij nu,” aldus Van Geel vlak voor de balkonscene van de Feyenoord-selectie op het stadhuis.
eacties
Ron Blokland
Vreselijke man.
Ronald Bastiaan
Niet zo vreemd dat Tonny alleen nog maar met gio wil praten deze man heeft al aardig wat eigen jeugd verkwanseld
Ron Blokland
Meeste voetballers willen niet met die eikel praten. Ik zag m weer zitten afgelopen zondag, hand van zijn vrouw vasthouden in de laatste minuten. Ik heb Pim Blokland maar ’s een prive bericht gestuurd, waarin ik hem veel succes wens met het lozen van deze stiekumerd.
Ronald Bastiaan
Goed bezig jij